Kupno ikona

kupno

Z Prestige Nieruchomości kupią Państwo wymarzony dom lub mieszkanie szybko i bezproblemowo. Znajdziemy ofertę spełniającą Państwa potrzeby i kompleksowo przeprowadzimy przez wszystkie formalności oraz negocjacje, zarówno gdy zdecują się Państwo na nieruchomość z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Sprzedaż ikona

sprzedaż

Jeśli chcą Państwo sprzedać dom, mieszkanie, działkę lub lokal, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać, agenci z Prestige nieruchomości pomogą bezpiecznie przejść przez cały proces. Pomogą w zebraniu niezbędnej dokumentacji, usunięciu wad prawnych, przygotują atrakcyjną ofertę, dopną formalności związane z transakcją i przekażą nieruchomość nowemu właścicielowi.

Najem ikona

wynajem

Szukają Państwo nieruchomości do wynajęcia? A może posiadają lokal na wynajem? Zapraszamy na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o Państwa oczekiwaniach, pomożemy w znalezieniu najbardziej dopasowanej oferty, a właścicieli wyręczymy ze znalezienia odpowiednich najemców oraz innych obowiązków związanych z wynajmem.

Architekt ikona

architekt

Kupno nowego, własnego domu, czy mieszkania, to często dopiero początek. Jeśli chcą Państwo, by nowe wnętrze było oryginalne i niepowtarzalne oraz urządzone w ulubionym stylu, najlepiej oddać je w ręce sprawdzonego architekta. Nasze biuro współpracuje z najlepszymi projektantami w regionie, którzy pomogą Państwu stworzyć wymarzoną przestrzeń.

Kredyty ikona

kredyty

Jako doświadczeni agenci wiemy, że realizacja transakcji kupna nieruchomości często wymaga dodatkowego wsparcia finansowego, dlatego oferujemy Państwu także fachową i pewną obsługę eksperta kredytowego, który pomoże zweryfikować zdolność kredytową, przygotować niezbędne dokumenty oraz uzyskać najkorzystniejsze warunki kredytu.

Ubezpieczenia ikona

ubezpieczenia

Oprócz wyboru wymarzonego domu lub mieszkania oraz urządzenia go w ulubionym stylu, warto pamiętać również o ubezpieczeniu od nieprzewidzianych zdarzeń losowych, takich jak np. zalanie, pożar czy kradzież. Nasz agent dopasuje ubezpieczenie do Państwa potrzeb, tak by czuli się Państwo bezpiecznie we własnym domu!

Meble na wymiar ikona

meble na wymiar

Meble na wymiar dają możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni i dopasowanie jej do Państwa potrzeb. Wykonane są z lepszej jakości materiałów, niż te z popularnych marketów, z większą starannością i precyzją, dzięki czemu zagospodarowanie trudnych miejsc, nie jest żadnym problemem - szczególnie dla zaprzyjaźnionych z nami fachowców.

Przeprowadzki

przeprowadzki

Po sprzedaży lub kupnie nowego domu lub mieszkania przychodzi czas na przeprowadzkę. Nasza ekipa pomoże Państwu sprawnie, szybko oraz z troską o przewożone meble i sprzęt przeprowadzić się pod nowy adres, a także zajmie się demontażem i montażem elementów, które tego wymagają